У Білопільській ЦРЛ був встановлений томограф

У Білопільській ЦРЛ був встановлений томограф

На початку 2020 року, напередодні укладання догорів з НСЗУ (Національна служба здоров’я України) виникло питання дооснащення сучасною медичною апаратурою та медичним обладнанням нашої лікарні «Білопільська ЦРЛ». Було придбано ряд медичної техніки, що дало змогу укласти с НСЗУ 8 пакетів послуг. Але постійно виникала думка, щодо встановлення надсучасної та над дорогої апаратури. Так для реалізації цієї думки було проведено ряд зустрічей та переговорів. Було залучено приватну медичну фірму, яка надала згоду на співпрацю, щодо встановлення на площах ЦРЛ сучасного та дороговартісного обладнання, а саме комп’ютерного томографа «Toshiba», який, доречі коштує близько 15 млн гривень.

І ось вчора (10.09.2020) після проведення певних ремонтних робіт у рентгенологічному кабінеті на 2-му поверсі стаціонарного корпусу було завезено та встановлено дане медичне обладнання. Це було дуже цікаве «дійство» для всіх медичних працівників і для наших пацієнтів, які в цей час знаходились на території лікарні.

Комп’ютерний томограф дасть змогу більш якісно проводити діагностику ряду захворювань, а відповідно і ефективно їх лікувати. На наступний рік (2021) при наявності даного апарату ми матимемо змогу відкрити ще один пакет з НСЗУ – а саме лікування інсультів.

Також КТ (комп’ютерна томографія) дозволяє діагностувати: порушення мозкового кровообігу, захворювань серця, легенів, середостіння, органів черевної порожнини, органів малого тазу, суглобів, травматичних уражень та проведення онкологічного скринінгу, а саме головне це все можна проводити в Білопіллі а не транспортувати (можливо у важкому стані) хворого до лікувальних закладів м. Суми.

Наявність такого обладнання – це якісно новий, високий рівень у діагностиці та лікуванні, а також це престиж лікувального закладу – Білопільської лікарні.

14:04
83