Перестало битися серце нашого колеги, Годованця Олександра Миколайовича

Перестало битися серце нашого колеги, Годованця Олександра Миколайовича
22 квітня 2021 року, перестало битися серце нашого колеги, шанованого у нашому районі лікаря, Людини з великої літери Годованця Олександра Миколайовича.
Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Невблаганна смерть після важкої хвороби, на 69 році забрала його від нас.
Народився Олександр Миколайович 21.08.1952 року на Хмельниччині. Закінчив Тернопільський медичний інститут у 1976 році. Після закінчення вишу, розпочав свою трудову діяльність у Білопільській лікарні. Працював кардіологом, заступником головного лікаря з медичної частини, близько 20 років очолював колектив терапевтичного відділення і терапевтичну службу району. У лютому 2020 року пішов на заслужений відпочинок.
Все своє життя він присвятив допомозі людям, через його серце пройшли біль та страждання десятків тисяч хворих, їх родин, залишався з пацієнтами допоки не відступить хвороба. За його плечами врятовані життя, повернута радість рідним.
Але, на жаль, свою підступну хворобу здолати не зміг.

Його поважали колеги, друзі, пацієнти. Він уміло організовував роботу колективу, був наставником для молодих спеціалістів, кваліфікованим фахівцем. Любив природу і практично не мав часу на відпочинок.

Залишався прекрасним сім’янином, виховав сина і доньку, з теплотою відносився до всієї родини, а з найбільшою любов’ю до своїх двох онучок.
Дорога родино! Ми разом з Вами співпереживаємо втраті.

Будемо пам’ятати Олександра Миколайовича завжди.

Нехай земля йому буде пухом! Вічна пам’ять.

Зі скорботою колектив медичних працівників Білопільської міської лікарні.
19:14
73