Рентгенологічний кабінет

Кабінет:
28
Час прийому:
08:00 - 16:00

Рентген – це метод діагностичного дослідження, проведеного за допомогою рентген-апарату, джерела рентгенівських променів. Рентген робить знімки органів, систем і опорно-рухового апарату. Лікарі використовують їх для діагностики: переломів і вивихів, черепно-мозкової травми, артриту, пухлин, а також виявлення локації чужорідних тіл, причин болю в животі і зубів, кашлю тощо.

Коли потрібно обов'язково зробити рентген? 

Показаннями до проведення є головний біль, зубний біль, травма, кашель, потрапляння в організм чужорідного тіла, біль у суглобах, біль в спині та ін. 

Рентген виконується за призначенням лікуючого лікаря, оскільки тільки лікар може встановити необхідність даного дослідження.

Як проходить процедура? 

Рентген проводиться у спеціальному рентген-кабінеті. Рентгенографія не вимагає від пацієнта попередньої підготовки і займає близько 5 хвилин. Залежно від локації проблеми, пацієнт повинен лежати або стояти (рентгенівська трубка або висить над столом, або розташована вертикально). Апарат посилає рентгенівські промені на досліджувану зону, кістки блокують і відбивають цей промінь, тому вони чітко відображаються на білому тлі. Випромінювання також проходить через більш м'яку тканину, таку як: м'яз і жир, які з'являються у відтінках сірого в рентгенівському знімку. Повітря в легенях буде виглядати чорним на знімку. Лікар може попросити вас кілька разів змінити позу, щоб отримати зображення в кількох ракурсах. Процедура абсолютно безболісна, однак вимагає від пацієнта повної нерухомості, тому дітей або пацієнтів з психічними відхиленнями фіксують за допомогою ременів.

Пацієнтів приймає:

Коротун Дар'я Едуардівна
Лікар-рентгенолог
Чухліб Сергій Іванович
Лікар-рентгенолог
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь, що ми використовуємо файли cookie.