Переведення пацієнта до реанімації

Якщо після госпіталізації пацієнта його стан погіршився і потребує застосування спеціальних заходів, його можна перевести до реанімації: відкрийте звернення, яке фіксує госпіталізацію пацієнта, та натисніть кнопку “Перевести у реанімацію”.

_images/move_to_intcare.jpg

Вкажіть дату і час надходження пацієнта й оберіть відділення, яке буде надавати реанімаційну допомогу (у випадному списку доступні тільки ті відділення, для яких включили параметр “Реанімація”). Після підтвердження операції (кнопка “Зберегти”) переведення пацієнта буде зафіксоване у відповідному розділі звернення, а на панелі інструментів буде відображена кнопка “Виписати з реанімації”.

_images/pat_moved.jpg

Зверніть увагу, пацієнт залишається на обліку у відділенні, до якого його госпіталізували, навіть якщо його перевели до реанімації в іншому відділенні. Якщо реанімаційні заходи завершені, натисніть кнопку “Виписати з реанімації” - вкажiть дату і час, коли пацієнт покидає реанімацію, та підтвердіть операцію.

_images/int_care_dis.jpg

Дата виписки автоматично буде відображена у закладці “Переміщення” у записі про перебування у реанімації. У всіх розділах, які описують перебування пацієнта у закладі (“Звернення”, “Госпіталізовано” та “Мої пацієнти”) відображається ознака перебування у реанімації.

_images/intcare_col.jpg