Оновлення Медстар

Шановні користувачі! Відповідно до останнього оновлення функціонал системи змінився наступним чином.

Картка пацієнта - відображення розділів

Змінилося відображення структури медичної картки. Коли ви відкриваєте картку пацієнта для перегляду (розділ “Пацієнти”, кнопка “Перегляд” для обраного запису), справа у формі буде розташована панель із посиланнями на окремі розділи. Щоб перейти до відповідного розділу, натисніть курсором на його назву.

Зміст розділу буде відображений під особистими даними пацієнта.

Перевірка діагнозів

Відповідно до технічних вимог системи eHealth значення основного та супутнього діагнозів і ускладнення не мають співпадати. Зверніть на це увагу під час введення даних - якщо код значення співпадає з іншим, вже вказаним з відмінною роллю, на екрані з’явиться попередження і система не дасть змогу зберегти запис.

Так у прикладі користувач вводить діагноз “Лихоманка” як супутній і система не дозволяє зберегти запис, тому що з таким самим кодом вже вказаний основний діагноз.

Рецепт за програмою “Доступні ліки”: підписання

Зазнав змін алгоритм оформлення рецепту на лікарські засоби за програмою “Доступні ліки”. Як і раніше, щоб застосувати цю програму, потрібно під час прийому пацієнта створити взаємодію за епізодом, перейти у розділ “Лікарські засоби” та додати призначення, обравши у полі “Компенсація” варіант “Реімбурсація”, а в полі “Програма” значення “Доступні ліки”.

Введіть параметри призначення ліків та збережіть запис. Коли всі дані будуть внесені і ви закінчите прийом (кнопка “Завершити прийом”), взаємодію із рецептом за програмою “Доступні ліки” потрібно підписати за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Коли система обробить запит і взаємодія буде успішно підписана, ви зможете створити запит на рецепт для отримання ліків за програмою (кнопка “Створити запит”). Рецепт також потрібно підписати ЕЦП.

Реєстр направлень: перегляд даних

Відповідно до побажань користувачів, змінилися параметри перегляду даних у реєстрі направлень.

У цьому розділі користувач може отримати доступ до записів, відповідно до параметрів своєї ролі, призначеної адміністратором системи:

  • Адміністратор системи - всі направлення, виписані у поточному медичному закладі або взяті у чергу/у роботуі;
  • Головний лікар - всі направлення, виписані у поточному медичному закладі або взяті у чергу/у роботу;
  • Лікар - направлення, створені ним та призначені у чергу/у роботу;
  • Реєстратор - загальний реєстр направлень недоступний, цей користувач може застосовувати пошук і ставити у чергу знайдені направлення;
  • Лікар-лаборант - всі внутрішні направлення щодо лабораторних досліджень і направлення системи eHealth, прийняті у чергу/у роботу;
  • Лікар-рентгенолог - всі внутрішні направлення щодо рентгенологічних досліджень і направлення системи eHealth, прийняті у чергу/у роботу;
  • Працівник маніпуляційного кабінету - всі направлення поточного медичного закладу.

Пам’ятайте про ці особливості доступу, коли вам потрібно працювати з даними про направлення.

Звіт "Пацієнти без флюорографії"

Відновлена можливість формувати звіт “Пацієнти без флюорографії”: завдяки цій вихідній формі можна отримати перелік осіб, які за певний період не проходили флюорографію взагалі або термін цієї процедури вже сплив.

Дані звіту експортуються безпосередньо до табличного редактора MS Excel (кнопка "Експорт").