Хірург

Кабінет:
10
Час прийому:
09:56 - 16:00

Хірург - це лікар, що спеціалізується на лікуванні гострих та хронічних захворювань, для усунення яких необхідно провести операційне втручання. Операційне втручання має на меті розріз або прокол шкіри та слизових оболонок для отримання доступу для усунення патології органу чи тканини. Після розрізання тканини зшиваються. Хірург є лікарем широкого профілю, який володіє медичними знаннями в різних областях.

Консультація хірурга потрібно, якщо у людини спостерігається наступне:

  • новоутворення шкірних покривів і їх придатків незалежно від місця локалізації: невуси, базаліоми, атероми, родимки, кісти, папіломи, ліпоми, кератоми, атероми);
  • врослий ніготь незалежно від складності;
  • травми м'яких тканин та ускладнення після них (різні рани, гематоми: підапоневротичні, подфасціальні, підшкірні посттравматичні);
  • запальні процеси в м'яких тканинах на пальцях (параніхій, панарицій);
  • запальні процеси шкірних покривів і придатків (абсцес, карбункул, гідраденіт, фурункул та інші);
  • омертвіння (некроз) тканин;
  • суміжні захворювання (терапевтичного профілю і т.п.);

Як проходить прийом у хірурга?

Під час прийому лікар дізнається історію захворювання, дивиться на результати обстежень, за потреби направляє на потрібні обстеження і вирішує, чи варто проводити операцію. У більшості випадків підготовка до огляду хірурга складна або неможлива, особливо якщо це екстрена операція або проблеми з внутрішніми органами. Операція призначається в найскладніших випадках, якщо звичайне консервативне лікування за допомогою ліків і терапії не допомагає або недоречно в критичній ситуації, наприклад, при травмах. Часто для однозначного рішення оперувати доктор відправляє пацієнта на МРТ, КТ, УЗД або рентген. Якщо протипоказань немає — призначається дата проведення хірургічного втручання. 

Під час передопераційного візиту доктор розповість, як підготуватися до операції, пояснить, які ризики потрібно врахувати, що чекає пацієнта під час реабілітації.

Прийом проводиться безкоштовно у таких випадках:

  • Наявність електронного направлення
  • Необхідна ургентна (екстрена) допомога
 

Пацієнтів приймає:

Шпетний Микола Володимирович
Лікар-хірург, лікар-ендоскопіст
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь, що ми використовуємо файли cookie.